| Fatamuntilor a întrebat:

Am observat ca am la,, postari sterse de admin"' un raspuns care nu l-am dat.Nu stiu cum a ajuns acolo din moment ce doar eu folosesc laptotul.Cei din administratie au zis ca au vericat,raspusurile au fost date de pe acelasi IP,insa acel raspuns nu este al meu.Ok, sa zicem ca schimb parola,ce fac daca situatia se repeta? Sunt in siguranta pe TPU?
Observ ca TPU nu a revolvat in totalitate problema cu greselile gramaticale in general si cu cuvintele cu cratima in special.Din nou am vrut sa postez o intrebare care aveau cuvinte cu cratima,scrise corect,robotul a corectat -scuze cacofonia, tot nu am fost lasata sa postez

Răspuns Câştigător
| LostInPark a răspuns:

Ei, atunci era fostul' care da tarcoale bibeloului sa vada in ce stare e.In timp ce dadea tarcole prin locuinta, hop! pe laptop: TPU.Hm, ce fel de site de adulti o fi si asta? isi zise si o intrat fix acolo la dragoste si flex.A postat, a mai dat un luciu bibeloului si o plecat!
Ai facut ceva naspa atunci de ti l-a cerut, asa-i? happy
Caz rezolvat! Huh.
Numai eu fac treaba pe site-ul asta! admin, vreau o vacanta cu tailandeze.

26 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Aparent problemele la site persistă destul de des în ultima vreme. Indicat ar fi să se facă mai multe reclațaii la admini și să rezolve problemele cât mai repede. Schimbă-ți parola și ai grijă să nu mai aibă nimeni acees la laptopul tău.

| Fatamuntilor explică (pentru OnuOnulică):

Raspunsul dat de administratie, noi suntem doar 2, voi sunteti multi.''vorbim de probleme de acest gen.

| R0R0 a răspuns:

La mine e foarte dubios. Ba am 490 de postari sterse, ba 588. Zilnic mi se schimba numarul.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Slabut.

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Uimeste-ma. Cate ai tu?

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

828 sad

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

OMG! applause
Dar tu nu ai peste 50 de voturi eronate si nefolositoare.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Bwuahahahahahahaha

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Dar tu cate postari sterse ai?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

''decat'' 267/

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Tot te-am intrecut.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Nu vreau eu sa trollez, te luam de mult. Ma bucur totusi pentru succesul tau, la mai multe :p

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Mersi, la fel.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Sugestiva poza, as putea spune/

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Mda.

| Fatamuntilor explică (pentru R0R0):

Esti tare!
La mine ba cresc, ba scad
Exact ca la Bursa rolling on the floor

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Doar nu o sa le am pe toate... ma multumesc cu ce am deja big grin

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar daca la tine este asa ar putea fi la fel la fiecare dintre useri, cel mai bine ar fi sa-ti schimbi parola.

| alexandrualind a răspuns:

Schimba parola

| LostInPark a răspuns:

sad Nu cred ca suntem in siguranta.
Eram in parc, yea...a vazut unul funditele alea acolo si nu s-a lasat pana nu mi-a furat telefonul.A venit politia, eu tot in lacrimi si tot ma intrebau daca era telefon scump : "co@e, da-l dracului de S7, aveam fundite pe el, fundite!" L-am luat d gat am mai plans vreo 40 de minute pe camasa aluia de la politie.
E doar un cont, poate sa intre pe el si un grup de cocalari cu sindromul tourette ce se manifesta in scris.
Macar spune ce continut avea raspunsul!
Nu te-ai gandit ca poate cineva de la tine din casa a tastat raspunsul, in timp ce iti hraneai cainii, flirtai cu postasul, plantai flori sau gateai?

| Fatamuntilor explică (pentru LostInPark):

Raspunsurile tale ma amuza rolling on the floor
In curtea blocului sunt cateva pisici, vreo 5, postastul e insurat, copii mari si oricum era sambata. Florile l=am plantat de mult.Mai ramane varianta gatitului...dar nu nu avea cine.Am un catel -bibelou de la primul meu iubit -peste 20 de ani.Nemernicul mi le-a cerut cand ne-am despartit, dar i-am zis ca l-am spart de nervirolling on the floor
Continut. ceva de genul, metoda,, coitus'' ar putea sa mearga doar daca aveti experinta.NU E TIPUL MEU DE SFATURI!

| Fatamuntilor explică (pentru LostInPark):

Sa stii ca asa a fost. Daca esti cuminte, iti dau funda!
ASTA site de adulti?

| floresdemayo a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Dă-i funda. Și dă-i și două mâțe, dacă tot ai cinci. ))

| LostInPark a răspuns (pentru floresdemayo):

Ok, vad ce se intampla aici. straight face Ceri tailandeze si ei deghizeaza userite.

| Fatamuntilor explică (pentru LostInPark):

El a facut, a iesit cu alta
Ok dau funda, asa cum am promis,

| LostInPark a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Ei, atunci era fostul' care da tarcoale bibeloului sa vada in ce stare e.In timp ce dadea tarcole prin locuinta, hop! pe laptop: TPU.Hm, ce fel de site de adulti o fi si asta? isi zise si o intrat fix acolo la dragoste si flex.A postat, a mai dat un luciu bibeloului si o plecat!
Ai facut ceva naspa atunci de ti l-a cerut, asa-i? happy
Caz rezolvat! Huh.
Numai eu fac treaba pe site-ul asta! admin, vreau o vacanta cu tailandeze.