| Mortalken a întrebat:

AM si eu o problema am o masina de spalat Whirlpool 5090 dar becurile se aprind dar nu vrea sa porneasca a pornit o data si acum nu mai vrea
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asigurat e ca ai dat drumul la apă, ea daca nu si ia apă nu porneste, deschide robinetul de apă unde se alimenteaza masina, daca nici asa nu porneste, atunci este defectă, pompa de a/pă, cheama un specialist sa o facă

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, multumesc pentru funda, ai reparat o? Ce a avut? (masina de spălat)

| Mortalken explică:

Da am reparat.o pai nu isi lua apa