| anonim_4396 a întrebat:

"Atentie!
Pentru a trimite acest mesaj, este nevoie sa confirmi adresa de e-mail.
In acest scop, un e-mail a fost trimis la adresa. In cazul in care e-mailul nu figureaza in Inbox, iti sugeram sa verifici si in folderele de Spam / Bulk." Cine mai intelege site-ul asta? N-am nicun email si pana acum jumatate de ora trimiteam mesaje fara probleme.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Așa îmi apărea și mie și toate mesajele erau date peste cap (în loc de poza expeditorilor apărea poza mea). Era un bug. Probabil se lucrează la site. Acum, din câte văd, s-a rezolvat.

1 răspuns:
| TPU.ro a răspuns:

Aceasta problema a fost solutionata in cursul zilei de ieri iar acum situatia ar trebui sa fie in regula.

Alexandra - TPU