| anonim_4396 a întrebat:

Ba vreau sa sterg si eu o intrebare apas stergere si nu primesc niciun email apas si retrimite email si toto nu primesc nimic(FUNDA)

P.S sunt logat cu facebookul si ar trebui sa primesc emailu pe acelasi cont cu care am facebookul

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

E-mail-ul de confirmare NU îl primeşti instant sad
Trebuie să revi pe contul de mail după 2-3 ore pentru a verifica dacă l-ai primit...

Toate cele bune.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

1. Poate nu ai confirmat adresa de e-mail
2. Verifica si in "spam"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dureaza ceva pana se trimit mesajele de confirmare. Asa am patit si eu cu confirmarea adresei.