| blueangel99 a întrebat:

Bun, deci, am o problema.
Azi, dupa ce m-am logat, am vrut sa raspund la o intrebare, dar nu ma lasa, ca imi aparea ceva gen:
,, Utilizatorii cu email-ul neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 raspunsuri pe zi. Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici "
Ce se intampla? sad

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Si eu am patit asa ieri.Da click pe "trimite mail de confirmare".O sa primesti in scurt timp un mail pe adresa ta de mess, intrii in el si dai click pe linkul de acolo.Eu l-am confirmat o data cand mi-am facut contul dar se pare ca trebuie si a doua oara. Dupa o sa iti mearga!winking

3 răspunsuri:
| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Trebe sa dai clik unde iti zice, iar dupa iti verifici meilurile si cauta (uneori dureaza mai mult).
Daca nu stii unde sunt mailurile (nici eu nu stiam happy intri pe mess si in dreapta sus e un plic. Dai acolo si intri in mail.Il poti gasi la inbox sau spam. sper ca te-am ajutat!

| Blagandrey a răspuns:

Pai chiar el iti spune de ce nu poti posta nu ai confirmat email-ul. Intri pe email si dai clik pe un link din email si activezi contul.

| BitchKagee a răspuns:

Trebuie sa-ti confirmi e-mailul! Da click acolo unde iti spune! Sper ca te-am ajutat! Funda?