| DΣΣΔ a întrebat:

am o mica problema cand incerc sa tr un mesaj imi scrie:,, Atentie!
Pentru a trimite acest mesaj, este nevoie sa confirmi adresa de e-mail.
In acest scop, un e-mail a fost trimis la adresa dulcik. dayana@yahoo.com. In cazul in care e-mailul nu figureaza in Inbox, iti sugeram sa verifici si in folderele de Spam / Bulk." ce sa fac?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie să-ţi confirmi adresa de mail. Caută în Inbox şi în Spam un mesaj de la Echipa TPU, dă clic acolo unde ţi se cere şi în câteva ore vei putea să răspunzi liniştită. Succes!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

N-ai pentru ce. Numai bine!

| DΣΣΔ explică:

Mersi!

| Alice_7967 a răspuns:

Am aceiasi problema. Ma puteti ajuta