| darkybat a întrebat:

Buna am si eu o intrebare...Cand te loghezi pe site-ul acesta scrie in stanga
>-Vizualizare profil
>-Editare date logare
>-Editare profil (etc.)
Deasupra la toate astea si dedesubt la,, logat ca "numele tau" scrie "nr."puncte(610 in ultimele 7 zile)ce inseamna? Dau funda si Vot

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Idem Roxett.

| Alyra a răspuns:

Bună! Primul număr este numărul de puncte pe care le-ai acumulat de când ţi-ai făcut contul şi până acum, iar cel din paranteză este numărul de puncte pe care le-ai acumulat în ultimele 7 zile. Acest punctaj poate creşte şi scădea, dar numărul din afara parantezei fie rămâne la fel fie creşte.

| Roxett a răspuns:

Iti spune cate puncte ai acumulat in total de cand esti logata, iar in paranteza sunt punctele acumulate in ultimele 7 zile.

| Castorul a răspuns:

Adica in ultima saptamana ai facut "X" puncte (610 in cazul tau). E doar o statistica. Adica din totalul de puncte pe care il ai, in ultima saptamana ai facut 610. happy

| taaavy a răspuns:

Atatea puncte ai strans tu...la raspunsurile datetongue si alea 610 pcte le-ai strans in ultimele 7 zile tongue