| Cuky a întrebat:

Am vrut sa schimb poza de profil,si am dat pe browse, unde scria ca in 24 de ore va aparea.Intrebarea mea este:de ce nu a aparut? Am dat si pe,,salveaza modificarile, dar nu a mers.Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca Cuky dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusesti
POZA TREBUIE VERIFICATA SI APOI APROBATA, CUM ASTAZI ESTE DUMINICA, PANA MAINE E POSIBIL SA ITI APARAhappy
Mult succes, o zi frumoasa sa ai si
La multi ani pentru 2013happy

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Acum iti apare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apare dupa ce o verifica un admin, iar adminii sint in vacanta. Revin abia dupa data de 7 ianuarie. Asa ca, rabdarica.

| PrunaPătrată a răspuns:

Mai incearca inca o data

| Cuky explică:

Am dat acolo pe browse mai demult, de o luna cred si tot nu merge.Pe browse trebuia sa dau? Si am completat tot ce trebuia la date!

| Cuky explică:

Nu imi apare, e alta.Cea pe care o vreau eu am vrut-o acum o luna si am incercat de mai multe ori.