| anabelisa a întrebat:

As vrea sa ma ajutati in privinta unei probleme.Cand am vrut sa revad mesajele,toate erau sterse inclusiv cele primite, trimise.Din ce cauza?

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Mesajele private nu dispar decat atunci cand sunt sterse de un utilizator din contul sau. Daca nu le-ai sters tu, dar totusi ti-au disparut, scrie-ne pe contact@tpu.ro cu mai multe detalii, sa verificam si noi ce s-a intamplat.

Alexandra - TPU

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ori le-ai sters din greseala ori cineva iti stie parola. Schimba parola.