| siquic a întrebat:

As vrea sa stiu de ce nu pot sa raspund la intrebari? Ca am vrut sa raspund la intrebare si dupa ce am scris raspunsul am apasat pe RASPUNDE si nu la postat sad DE CE? Funda!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

1. Postările noastre mai rar apar pe site în timp real. Trebuie să ai răbdare.

2. Confirmă-ţi adresa de mail, dacă încă nu ai făcut-o.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/contact
vad ca ai pus iar intrebarea, trimite un mesaj adminilor si te vor lamuri
O zi buna:)

| alexs99 a răspuns:

Trebuie sa astepti, raspunsul nu apare in timp reale, ci doar dupa cateva minute dupa ce a l-ai postat.