| Miza a întrebat:

Ce pot face cu punctele de la ORACOL? Se adaugă la punctajul total pentru top sau e altfel de punctaj?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy se adauga punctajului tau si asa cresti in rank.
O zi frumoasa sa aihappy

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Se adaugă, se adaugă, numai nu știu la ce îți folosește...

| Miza explică (pentru NOname):

Mda. Dar tot mă bate curiozitatea la ce naiba folosesc. Şi la 10000 de puncte tot o să se adauge. dar pentru ce? laughing

| NOname a răspuns (pentru Miza):

Poți să încerci așa ceva:
http://eucunosc.blogspot.com/2012/02/pictura-din-puncte.html
Să mă inviți la expoziție, când o fi! :))

| CautNume a răspuns:

Se adauga la punctaj.Nu faci nimic cu ele, doar urci in clasament.

| scrisoarededragoste a răspuns:

E altfel de punctaj sau se adaugă, dar nu, nu cred. Oricum sunt în zadar la fel ca şi acel oracol dubios de culoare maro.