| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot sterge toate intrebarile si toate raspunsurile, in afara de modalitatea aia prin care trebuie sa aprob fiecare stergere prin mail? sunt foarte multe intrebari si raspunsuri pe care vreau sa le sterg.ce-as putea face!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poţi încerca printr-o cerere la Contact, ataşând link-urile tuturor întrebărilor care doreşti să fie şterse.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU prea se poate ce vrei tu :(

Totuşi, poţi încerca să rogi Admina trimiţând un mesaj la Contact :
http://www.tpu.ro/contact

Dar sunt slabe şanse să se rezolve deoarece avem doar 2 admine şi au alte lucruri mai importante de făcut...

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trimite solicitarea la CONTACT impreuna cu motivatia aferenta si specificarea daca vrei sa fie sterse definitiv.