| mihaaa2001 a întrebat:

Cum pot sa sterg intrebarile mele de pe TPU?
Stiu ca nu vor fi sterse, ci vor aparea sub numele de "Anonim", insa chiar doresc sa le "sterg"

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu poți. Moderatorii pot, dar nu o fac, decât dacă postările încalcă regulamentul siteului. Dacă fiecare și-ar putea șterge întrebările, odată cu ele, ar dispărea și răspunsurile primite și fundele oferite, respectiv evaluările...
Și cu ce te încurcă dacă le ștergi și vor apărea în continuare ca postate de un "Anonim"? Fiindcă nimeni nu va ști că tu le-ai postat pe site.
Dacă vrei să îți ștergi orice urmă, atunci, odată cu întrebările, poți elimina și toate răspunsurile tale cu care ai intervenit la postarea respectivă. Cred că aceasta e singura soluție!winking

| Bondarel99 a răspuns:

Poti doar sa le stergi si sa apara cu anonim dar nici asa nu prea merge pentru ca primesti mail de conformare dupa 1 an laughing

| BlackRose03 a răspuns:

Nu poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alt+0173 face blank post, le stergi scrisul si dai combinatia de pe PC.

| AllyAlexandra20 a răspuns:

Dacă ești pe telefon, dai la "Întrebările mele" și sub întrebarea ta trebuie să îți apară două butoane, cum ar veni, unul albastru pe care scrie "Modifică" și unul roșu pe care scrie "Șterge". Dai pe cel roșu și ai rezolvat happy