| anonim_4396 a întrebat:

De ce la notificari pe TPU imi arata ca mi-a raspuns 2 persoane la intrebare si cand dau sa vad nu imi arata raspunsurile?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mda, cam aşa se întâmplă în cazul userilor cu statut de Junior happy
Iar tu ai acest statut.

Şi eu mai păţesc, uneori, când un user mai nou îmi răspunde la un comentariu, să-mi apară notificarea, dar răspunsul acestuia să apară mai târziu happy
De obicei, în acele cazuri, intru pe profilul respectivului şi dau click la "Răspunsuri" - acolo văd ce anume a răspuns ( apare şi răspunsul pe care mi l-a dat ), asta ca să NU mai aştept vreo jumătate de oră până îmi apare acel comentariu...

Toate cele bune!

1 răspuns:
| alexandrualind a răspuns:

Si mie imi mai apare!