| NoNameJunior a întrebat:

imi puteti explica? pana la urma, cine este adminul site-ului? Alexandra, Raluca sau Cristina? ca nu inteleg.se vorbeste ba de Alexandra, ba de Raluca, ba de Cristina! funda la cea mai buna explicatie!

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Adiminii site-ului sunt Stela, Cristina, Alexandra şi Cătălin.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cătălin Tenița este fondatorul acestui site și s-au alăturat și ceilalți pentru a face echipă.
http://www.youtube.com/watch?v=IR9aJUz6wF4
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

După ce Raluca s-a retras, Stela a devenit admin în locul ei, iar Cristina o ajuta să rezolve problemele administrative ale site-ului.
Când fondatorul site-ului (Cătălin Teniță) a intervenit și a luat anumite măsuri pe site, ne-a anunțat că la scurt timp va apărea Alexandra, care se va ocupa cu direcția educativă pe TPU.ro.
Cristina se ocupă cu suspendarea userilor și alte probleme administrative, iar Alexandra postează pe blog diferite idei de proiecte, inițiative, etc.
Baftă!

| NoNameJunior explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Mersi de informatii!

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru NoNameJunior):

Cu plăcere!

| Eღilia62 a răspuns:

Fondatorul site-ului, deci admin este Catalin Tenita, dar si Cristina si Alexandra sunt admine.Mi se pare ca s-au retras Raluca si Stela.

| negru30 a răspuns:

Of Doamne ce nume frumoase au

| NoNameJunior explică (pentru negru30):

Are cumva legatura cu intrebarea?!

| negru30 a răspuns (pentru NoNameJunior):

Nu sub nici o forma

| iEmonel a răspuns:

Eu sunt .

| blueangel99 a răspuns (pentru iEmonel):

Tu ba zici că eşti Dumnezeu, ba eşti adminul site-ului...
Te rog eu mult, nu te mai da rotund şi, mai important, nu mai umple site-ul cu postări irelevante.
Mulţumesc!

| iEmonel a răspuns (pentru blueangel99):

Nu imi multumi ca nu fac ce imi ceri. Acum sunt prea-atotputernicul Satan!

| ARSENÁL a răspuns:

Trimite intrebarea asta la contact, si te vor lamuri chiar ei.