| αɴι28 a întrebat:

In ultima vreme am o problema cu raspunsurile, adica nu-mi mai arata cand primesc raspunsuri sau chestii de genu'.Cum pot rezolva problema asta?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este o problema a site-ului. Sunt ceva nereguli cu notificările şi actualizările.
Momentan se lucrează la rezolvarea acestor probleme. Trebuie să avem puţină răbdare.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Şi eu am mai păţit astfel de situaţii, dar s-a remediat de la sine, răspunsul ( dat de utilizatorul x ) apărând mai târziu ( după vreo 30 minute ).

Serverul este puţin mai lent :(
Se "mişcă" destul de greu şi, din acest motiv, răspunsurile/notificările apar mai târziu.

De asemenea, să fi ATENTĂ ca în caseta de la "Notificări" să scrie "Nu ai notificari recente." - situaţie în care NU ai alte notificări noi.

Dacă nu scrie nimic, atunci dai click pe pătrăţelul cu acele punctuleţe în el, ca să-ţi deschidă "caseta" de notificări...

Eventual, să REVI la acea notificare peste 30-60 minute ( în acel interval ar TREBUI să apară mesajul dat de acel user ).

Dacă, totuşi, situaţia NU se rezolvă şi răspunsul respectiv nu apare nici după 1-2 ore, atunci este o eroare de server :(

Poţi trimite un mesaj la Admini, din secţiunea "Contact" - vezi colţul din dreapta sus, sau de la linkul :
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune.