| DolsePapusik a întrebat:

Mai intai de toate Happy New Year! Am o mica-mare prooblema! O fata (prietena) a umblat la profilul meu si acum cand intru pe TPU trebuie sa sciu emailul si parola. Si nu mai vreau asta, iar daca imi fac un profil nou imi este frica o sa sa se stearga tot! Va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Daca vrei sa nu te loghezi mereu, dupa ce ai scris ID si Parola mai jos scrie asta:
"Tine-ma logat 15 zile"
Tu bifezi acea casuta!
Sper ca te-am lamurit!
Un an nou fericit, si un revelion ca-n basme!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Atunci când te loghezi, bifează "Ține-mă logat 15 zile" (sau așa ceva)! Baftă și un 2012 fericit!

| hideaway a răspuns:

De ce e stupid raspunsul meu? crying

| hideaway a răspuns:

De ce e nefolositor raspunsul meu? crying

| DolsePapusik explică:

Nu am bifat eu!