| DΣΣΔ a întrebat:

BUNA.Pasiunea mea este dansul de mica mi-a placut sa dansez. Dar adeseori ma rusinez parca am impresia ca cineva rade de mine. Asta inseamna ca am trac sau altceva? dau funda

Răspuns Câştigător
| maryellen91 a răspuns:

Buna!
asta inseamna ca nu esti sigura pe tine...si asta nu-i bine! daca tie iti place dansul si tot ceea ce faci ce mai conteaza parerea altora? unii por rade de tine doar din invidie sa te determine sa renunti! dar nu te lasa urmeaza-ti visul:X

papahappy

3 răspunsuri:
| MissDelevingne a răspuns:

Inainte sa inveti sa dansezi invata sa scrii corect si sa postezi la o categorie mai adecvata!

| DexxTer a răspuns:

Da, ai trac si nu ai incredere in tine`.happy

| Andreea_5157 a răspuns:

Cam asa ceva. daca tie iti place sa dansezi nu trebuie sa te rusinezi fi doar tu