| Emyysool a întrebat:

Am o intrebare: De ce nu mai pot da raspunsuri? Am dat prea multe cumva? Exista o limita sau ceva? Mereu si mereu imi apare asta: " Utilizatorii cu email-ul neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 raspunsuri pe zi si nu mai mult de 10 in total.
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici"! Ma puteti ajuta? Chiar daca am dat click acolo, nu-mi dau seama ce trebuie facut! Fundaa! big grin happy Scuzati-mi categoria!

Răspuns Câştigător
| Radu_Radu_1995_PX6h a răspuns:

Intri pe mail-ul de pe care l-ai introdus cand ti-ai facut contul TPU, si-acolo o sa ai email de la TPU, da-i click si trebuie sa ai acolo un link care iti spune " pentru confirmarea adresei de email..." si dai click acolo.