| Ommmmmffffffgggggg a întrebat:

Buna TPU happy
Am o problema.
In data de 14 aprilie eu la ora 00:00 am avut cele mai multe raspunsuri.
Si acum uitati-va la campionii pe zile straight face, in data de 14 nu apare care este campionul zilei.
De ce? ( si eu aveam cele mai multe raspunsuri in acea zi )
De ce?
Dau FUNDA + VOT!

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca in acea inca nu s-a ales campionul zilei, inseamna ca au fost prea ocupati adminii sa valideze raspunsirile, asa ca, acum fiind si liberi, asteapta pana vin la servici dupa sarbatori, apoi le trimiti un mesaj prin functia Contact si te vor lamuri.
Daca in urma verificarilor raspunsurilor tale se constata ca nu sunt acceptate toate, este posibil sa fii declasat.
Paste fericit alatiri de cei dragihappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TREBUIE să ai RĂBDARE!

Răspunsurile sunt verificate "manual" şi avem DOAR 2 Admine!
Validarea topului aferent zilei de 14 aprilie durează mai mult deoarece au fost MULTE răspunsuri ( probabil ).
Oricum, în următoarele zile se va valida şi topul aferent datei respective!

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Trebuie să mai aşteţi câteva zile până când răspunsurile sunt aprobate de admini.Şi, abia atunci devii campionul zilei.

| HaKa93 a răspuns:

Nu este actualizat definitiv topul, adminii trebuie sa si verifice raspunsurile pe care le-ai dat, daca au fost folositoare...

| Ommmmmffffffgggggg explică:

Ce zic eu si ce imi raspunzi tu happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ommmmmffffffgggggg):

Daca citeai atent raspunsul ai fi inteles, sa-ti traduc :
inseamna ca administratorii TPU au hotarat ca altcineva a dat mai multe raspunsuri valide decat tine. Acum ai inteles? Si daca tot am explicat... funda macar pentru cat am tastat.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ommmmmffffffgggggg):

La fiecare raspuns pe care-l dai iti apare asta :
Declararea castigatorului se face numai dupa ce administratorii TPU au analizat manual raspunsurile date de utilizatori.
In cursa pentru titlul de campionul zilei se ia in considerare doar primul raspuns pe care il oferi la fiecare intrebare.

Spor la alergat dupa tricou. Merit doua funde

| kar1GaNNN a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ma amuza unii laughing, cer funda intr-una chiar daca pe om poate nu l-au ajutat laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Razi tu HarapAlb, razi tu dar nu-i rasul tau. Si acum sa trecem la lucruri serioase. Banuiesc ca aici ai vb de tine cu ajutat-ul ca altfel primeai tricoul. Funda? Sa nu intru in polemica cu dumneata. Poti s-o pastrezi si s-o agati de ce vrei tu. Nu alerg dupa ele. Daca nu esti multumit de raspunsul pe care l-am dat poti sa contactezi administratorii TPU si le spui doleanta ta. Cu acest raspuns am incheiat orice discutie. Sa nu-ti tocesti talpile la adidasi cand alergi dupa tricou. Succes

| Ommmmmffffffgggggg explică:

Asa ma, multumesc :*