| SuntPanda a întrebat:

Îmi apare la notificari când cineva îmi dă fundă?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Primesti email ceva de genul,, Felicitari, ai un raspuns castigator''!

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu, iti apare cand iti comenteaza cineva la un raspuns sau cand iti raspunde cineva la vreo intrebare. Funda iti apare prin mail.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
la notificari iti apare cad iti raspunde cineva la intrebare, ori comenteaza, pentru fundita, primesti un mesaj prin e-mail prin care te anunta ca Raspunsul la intrebarea cutare, a fost desemnat castigator.
O seara bunahappy

| CautNume a răspuns:

Nu.In schimb primesti un mail.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu la notificari ci primesti pe mail daca ai dat acceptul sa primesti informatii de pe site.

| GiAnca a răspuns:

Nu,primesti un e-mail.

| ioanamaria56 a răspuns:

Nu iti apare la notificari, in schimb vei primi un email in care te vor anunta ca ai un raspuns castigator la o intrebare.