| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU`! :* Imi puteti spune ce pot sa fac? Am intrat pe "Discuta live" si am vrut sa trimit mesajul nu merge. sad Imi scrie ceva " Trebuie sa fii logat (cont confirmat cu minim 10 raspunsuri aprobate) pentru a trimite mesaje!
"

Stiti cumva ce trebuie sa fac?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Eşti nou/ă pe site şi, deşi ai deja cele 10 răspunsuri necesare ca să discuţi live, s-ar foarte putea ca ele să nu fi intrat încă în baza de date a chat-ului: http://www.tpu.ro/shoutbox.html. Mai aşteaptă sau mai răspunde la nişte întrebări şi aşteaptă! Căsuţa pentru text va apărea la un moment dat. Baftă!

2 răspunsuri:
| ILŞMM a răspuns:

Da' M-am uitat acum.si nu am cele 10 raspunsuri necesare pentru a discuta live. Multumesc foarte mult blushing

| ILŞMM a răspuns:

De fapt contul e nou.am mai multe conturi mai vechi dar nu mai stiu id`ul si parola. Mersi anticipat happy