| BeibiiC a întrebat:

Buna TPU happy. Nu am contul de TPU de prea mult timp si pe langa am intrat foarte rar pe el. Am observat ca la fiecare fundita care o primesti iti da niste puncte. Ce pot face cu acele puncte?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Să faci colecţie şi să te lăuzi la vecini, când vin în vizită.

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
initial nu poti face nimic cu ele, dar iti sunt folositoare pentru a creste in clasamentul TPU...
O zi frumoasa sa aihappy

| DakotaRoyse a răspuns:

Nimic, doar creşti în rang. Şi mă rog, poate îţi creşte puţin mândria laughing

| Kaℓi a răspuns:

Le joci la bursa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le aduni si urci in top, in rest au valoare sentimentala sa zic asa happy.