| Annis a întrebat:

Buna TPU poate cineva sa ma ajute de 2 saptamani nu mai pot da raspunsuriii cand dau doresc sa il public imi apare jos asta,, Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici,, si apoi dau clik acolo si primesc confirmarea dar raspunsul nu se publica. cine ma poate ajuta funda ceilaltii vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa trimiti un mesaj la Contact http://www.tpu.ro/contact
iti vor trimite pe email raspusul peste o zi sau 2 eu am incercat cu ate nelamuriri si mi-au raspuns:P
sper ca te-am ajutat:D

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie să-ţi confirmi adresa de mail. Caută în Inbox şi Spam un mesaj de la Echipa TPU şi dă clic acolo, unde ţi se cere! Şi în câteva ore vei putea să răspunzi liniştită. Succes!

| pinkystyleツ a răspuns:

Da.intra pe emailul tau si uitate in imbox.asta e tot. pupici.

| Piuliță a răspuns:

Pai.intra pe messenger si vezi e-mail-urile.
si unde scrie confirma adresa TPU sau ceva de genu dai click.

si.s-a rezolvat