| anastasiamaria a întrebat:

stiti cu pot sa imi fac un alt cont de pe TPU?
Funda

Răspuns Câştigător
| lovemeoana a răspuns:

Te deloghezi si in loc sa dai pe sing in dai pe sing up. sau creeaza cont nou

| anonim_4396 a răspuns (pentru lovemeoana):

Sau te loghezi cu facebook, daca ai mai multe conturi de fb te loghezi cu ele.

| lovemeoana a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru lovemeoana):

Esti datoare cu o cafea, pentru ca ti-am lasat primul raspuns si posibiitatea de funda.tongue esti rpima in clasament si sunt pus pe favorurilaughing

| lovemeoana a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing) ~o) tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru lovemeoana):

Eh,no! Dai sau nu cafeaua, pentru ca in caz contrar o sa raspund mai bine ca tine si iti voi sufla fundita.Deci cum ramane? Nu accept cafele virtual, posibil sa nu aiba zahar de ajuns.

| lovemeoana a răspuns (pentru anonim_4396):

Treci pe privat. si ia tu fundita daca vrei happy tongue

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai voie să-ţi faci cont multiplu pe TPU deoarece ÎNCALCI Regulamentul şi vei fi sancţionată!

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

| CinevaNou a răspuns (pentru bursuc001):

Adica trebuie sa trimiti email la administratie sa-ti stearga contul, sa astepti sa isi faca treaba si apoi sa-ti trimita email ca au reusit stergerea lui. Abia apoi iti poti face alt cont. Nu ti se pare putin cam... romanesc?

ps: nu vad nicaieri sa scrie de cont multiplu.

| bursuc001 a răspuns (pentru CinevaNou):

Bună!

DA, acestea sunt "condiţiile" - în stilul "românesc" caracteristic laughing
În caz contrar, se aplică diverse sancţiuni...

O zi frumoasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles ca nu e voie sa ai conturi multiple dar in fine. Poti face un nou cont de yahoo si apoi intri in TPU si faci cont.