| Marya_Myry_2001 a întrebat:

Buna TPU vreau sa va intreb daca stie cineva un sait de editat poze stiti voi um fac paginile sa scrie pe o poza cu dunga transparenta nu reusesc sa fac acest lucru nici pe pizap stiti voi vreun sait?

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Acele poze nu sunt făcute pe un site online, ci pe PhotoShop.
Descarcă-ți ce versiune de PhotoShop dorești, după care urmărește câteva tutoriale pe youtube. Mult succes!

| vladv26 a răspuns:

Siteuri nu prea sunt. dar sunt aplicatii pe telefon sute si mii. descarca-le de pe google play