| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor!
Vouă cum vă merge site-ul?
Vouă vă apare 502 Bad Gateway?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

La fel patesc si eu.Se lucreaza la site.Am sesizat deja problema.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Funcționează!
Pa, pa.

| Diabolique a răspuns:

Da, și eu întâmpin problema.
Surprinzător. La câți îngeri am văzut pe TPU în ultima perioadă, site-ul ar trebui să meargă ca-n rai.
Te pup.

| mona a răspuns:

Da imi apare,, 502 bad gateway,,, se conecteaza greu si multe raspunsuri sunt in asteptare, am inteles ca se lucreaza la site pentru a remedia problema

| onasis1961 a răspuns:

Cred ca este ceva in neregula, ca apare frecvent.Am inteles ca se lucreaza la el pentru imbunatatire.

| Azµre a răspuns:

Da, este o problemă tehnică care va fi remediată.

| h3r a răspuns:

Bună, la fel mi-a făcut și mie mai devreme.
Dă un restart la pagină.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Și mie îmi apare câteodată.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am pățit de multe ori asta, dar na, și-a revenit...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merge destul de bine. Poate ai ceva cu netul.

| njohn a răspuns:

Imi merge fara probleme

| animatonic a răspuns:

Si mie-mi apare asa...Dar nu intru din email.Intru pe Monzila.

| Sileeence a răspuns:

La mine se mişcă destul de rapid, nu am avut probleme niciodată cu site-ul.