| Patricia0810 a întrebat:

Vreau sa stiu cum sa pot invata mai mult. Stiu ca suna ciudat, dar atunci cand invat la o materie parca peretele devine cel mai interesant lucru. Va rog sa nu spuneti chestia aiacu biletelele

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

DM are dreptate, incearca sa pricepi si din clasa, s-ar putea sa ai nevoie sa inveti mai putin acasa.Si eu incercam ieri sa invat la fizica si dupa 2-3 minute ma jucam cu un magnet si-o surubelnita dupa care am trecut la desenat patratele pe patratelele caietului...

| HighDM a răspuns:

Fii atenta la explicatiile profesorilor, cand inveti incearca sa te gandesti la ceea ce inveti, nu la altceva. Ceva gen. Nu stiu.