| Eyke a întrebat:

Buna ZIua azi am facut si eu cont pe TPU.ro si mi-am pus o poza.ea apare sus in stanga dar cand dau pe Vizualizare Profil ea nu este acolo nu stiu daca e bug sau altceva.

Ma poate ajuta cineva va rog?

imi pare rau daca intrebarea e prea banala.dar ma deranjeaza

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu e bug,e doar nerabdarea ta.
In acest moment eu o vad,iti apare la intrebare, e o mica dragalasa din anime-uri imbracata in verde, scrie si Lannad.
Va trebui sa astepti sa-ti fie aprobat avatarul de catre admini si, cum e weekend nu sunt prezenti, asa ca stapaneste-ti nerabdarea pana luni la amiaza cand iti va aparea si o vei vedea si tu!happy

| Eyke explică (pentru greece12):

Mersi sunt nerepdator si Animeu e Clannad a-ti multumesc de ajutor Funda de la mine pentru tine ^_^

| greece12 a răspuns (pentru Eyke):

Ei,la cat anime vad eu...laughing
Bine ca te-ai lamurit, oricum!happy

| Eyke explică (pentru greece12):

Anime'u a-ti poate schimba viata asa cu am facut-o la mine tongue

8 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Trebuie să aştepţi până o aprobă adminii, care în weekend nu lucrează, deci aşteaptă-te să îţi apară abia luni.
Momentan ţi se vede doar la întrebari şi când dai la "Editare profil".
Vezi şi răspunsul adminei.
http://i.imgur.com/uS1Nu.png

| Eyke explică (pentru Esperança):

Iti multumesc de ajutor, nu era grav dar ma deranja ca nu apare si mi-ai calmat paranoia multumesc mult

| diana2513 a răspuns:

Va trebui sa astepti sa-ti fie aprobat avatarul de catre admini si, cum e weekend nu sunt prezenti

| Eyke explică (pentru diana2513):

Mi-a fost aprobat se pare azi am vazut ca imi pot vedea poza dar iti multumesc de ajutor happy

| Andreyutza01 a răspuns:

Trebuie sa astepti pik.Asa mi s-a intamplat si mine.10-15 min maxim trebuie sa astepti! Funda?