| Alex201938 a întrebat:

Ca va place la TPU? happy

Răspuns Câştigător
| Gabi696969 a răspuns:

Mie imi place ca pot primi raspunsuri si pareri de la oameni de toate varstele. Si ca pot adresa intrebari care in relitate mi s-ar parea penibile si nu le-as putea pune

6 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Eu personal nu pun intrebari, insa imi place foarte mult sa raspund la ele, ma documentez inainte sa raspund, nu raspund la o intrebare fara a avea habar de subiect doar ca sa primesc funda, imi place sa ajut oamenii, mai ales in categoria Beauty&Fashion, deoarece acolo simt ca pot sa dau cele mai folositoare sfaturi si e in aria mea de cunoastere, insa incerc sa dau si sfaturi atunci cand se iveste o problema in viata personala.In fiecare zi imi aloc putin timp sa pot sa ajut pe cineva, mi se pare un lucru foarte important, nu poate sa-ti pese doar de tine, mai ales ca doresc sa urmez o cariera de psiholog, deci trebuie incet incet sa pornesc de acum.Si imi place ca poti sa gasesti o varietate mare de intrebari, asa ca toata lumea poate contribui.Cam atat am avut de spus, mult succes!

| KamaSutra a răspuns:

Mie imi place in proportie de 90 %.
E un site unde ii poti ajuta pe ceilalti fara sa astepti ceva in schimb. Te simtit bine atunci cand ajuti.
Dar am scazut 10 %, fiindca site-ul e plin de carcotasi si nu se face nimic impotriva lor sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna dimineata.
Inteligenta intrebare.
In ceea ce ma priveste, eu apreciez TPU pentru ca aici, in aceasta comunitate, te simti in largul tau.
Poti sa adresezi intrebari, poti sa raspunzi, dar ceea ce m-a impresionat cel mai mult, este dorinta utilizatorilorTPU de a te ajuta.
Pe aceasta cale, permiteti-mi sa adresez multumiri creatorilor TPU, utilizatorilor. Va doresc tot ce e frumos sa isi gaseasca implinirea in viata fiecaruia dintre dvs.
Va urmaresc cu interes, si desi timpul nu imi permite de cele mai multe ori, intotdeauna stiu ca pot conta pe TPU, cat si pe utilizatorii acestuia.
Cu stima si consideratie Valy.

| Kenya a răspuns:

Imi place sa ajut oamenii

| YesorNo a răspuns:

E foarte folositor big grin 90%

| Daiana01 a răspuns:

Parerea mea este ca poti ajuta lumea cu o intrebare sau o problema intr-o situatie mai grea. TPU este felul in care noi ne putem ajuta reciproc fara ca sa primim ceva in schimb. Atunci cand chiar ai ajutat pe cineva cu raspunsul tau te simti folositor si inacasi timp bine pentru ca ai putut sa ajuti. Iar atunci cand pui intrebari te simti bine ca sunt persoane care te ajuta si iti da sfaturi.