| Alllllexandra a întrebat:

Care e faza cu Cartela aia Indygen cadou? Am bagat nr de tel si email si am primit dupa un email cum ca am castigat si o sa ma conecteze un conector Indygen ca sa imi ceara adresa. Tre sa platesc ceva? Eu sunt pe abonament, mi se schimba ceva?

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic.
Cartela o poti folosi ca pe orice alta cartela telefonica, nu are vreo legatura cu abonamentul tau.

Alexandra - TPU

| antimulte a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic, asteapta sa o primesti.
E treaba ta daca esti pe abonament, dar daca telefonul nu e decodat sa mearga si pe Vodafone nu o poti folosi.
E o cartela gratuita, care are 1.5 gb de trafic pe internet inclus GRATUIT in prima luna. Dupa aceea va trebui si ea reincarcata ca orice alta cartela.

| codrincodrin a răspuns:

Nu trebuie sa platesti. O primesti gratis.