| onuticuta200312 a întrebat:

Care este diferenta intre "utilizator junior" si "utilizator senior" pe TPU? funda!

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Un junior are nevoie de aprobarea postarilor din partea adminilor, nu poate vota, nu poate raporta.
Dupa 10 zile si 100 de raspunsuri date de calitate, devine user senior.
Care sunt privilegiile unui senior?
Un utilizator senior poate raporta si vota postari.
O zi bunahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Sunt mai multe diferenţe : postările Junirorilor trebuie aprobate de Admine ( deci, durează până apar pe site ), Juniorii NU pot vota sau raporta folosind funcţiile de pe site, etc.

Vezi mai multe detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune!

| Anonimuserr a răspuns:

Diferența este că un utilizator senior poate raporta si vota postari față de un utilizator junior care nu are aceste privilegii.
Pentru a ajunge utilizator senior trebuie minim 10 zile pe site de la deschiderea contului și 100 de răspunsuri.