| anonim_4396 a întrebat:

Care stie cum sterge o intrebare de la "intrebari favorite".

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu ai cum...

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ba se poate șterge, scrie direct pe privat Stelei, adminul site-ului.
Pa, pa.

| CookieșiParty a răspuns:

Nu poti sterge din pacate.Dar poti intr-un fel(asa cred), sa reclami la admini ca tu vrei sa stergi o intrebare de la intrebari favorite.Incearca la prima pagina,si apasa contact(daca nu este bine cum am spus,incearca altundeva!),si acol te adresezi adminilor. Dupa un timp,primesti un mesaj,in care scrie:Multumim pentru propunere,o sa incerc cat de repede putem sa o indeplinim(asa stiu eu, asa mi-a trimis mi-e mesajul!)! Sper ca te am ajutat!

Pa, pa!