| XxAlExUxX_9479 a întrebat:

Care sunt cele mai bune scoli din Bucuresti? Fundita.

Răspuns Câştigător
| Mara_6085 a răspuns:

Dupa parerea mea Liceul Lazar este un liceu bun si acolo invata si clasele V-VIII.Intra pe site-ul Liceului lazar si uita-te pe site. Sper ca te-am ajutat.happy

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce cauţi la "Totul despre TPU"?

| porumbitza a răspuns:

De cate ori trebuie sa repet? puneti intrebarile la categorii potrivite ca de asta s-au facut atatea(categorii).de exemplu ca sa caute intrebarea asta la,, Totul despre TPU''?

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi prin scoli?
Scoli generale, licee sau facultati?

oricum dupa intrebare cred ca esti la gradinita deci te referi la scoli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De corecție, nu? Măcar acolo te vor învăța să pui naibii întrebări la categorii potrivite pe TPU.ro laughing

| Andreea_6692 a răspuns:

Intra pe admitereliceu.ro
si selctezi orasul si iti apar toate liceele din Bucuresti incepand de la cele mai bune la cele mai putin bune