| DyingNi99aWithEbola a întrebat:

Cat timp dureaza pana iti este acceptata intrebarea pe TPU?

Răspuns Câştigător
| nimenisi13nimic a răspuns:

Nu mai mult de 10 min. happy

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Am postat o intrebare, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Daca intrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a aparut inca, nu-ti face griji, aceasta va figura pe site in cateva momente, adica atunci cand pagina va fi reactualizata. Intrebarile postate de utilizatorii noi vor fi initial vizibile numai autorilor lor si utilizatorilor logati. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati, fara a fi raportate. Daca intrebarea cumuleaza minimum doua raportari, ea va fi respinsa de pe site si va ajunge in atentia administratorului site-ului.
Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea.
Pentru mai multe informatii acceseaza acest link
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
O zi buna:)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU există o "limită" de timp în care postările sunt aprobate ( depinde de mai multe aspecte ).

După ce vei deveni "Senior", vei "scăpa" de această "problemă" :)

Acum eşti "junior", deci postările tale apar puţin mai târziu ( deoarece trebuie aprobate )...

"09. Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#09

"08. Am postat o intrebare, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Daca intrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a aparut inca, nu-ti face griji, aceasta va figura pe site in cateva momente, adica atunci cand pagina va fi reactualizata. Intrebarile postate de utilizatorii noi vor fi initial vizibile numai autorilor lor si utilizatorilor logati. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati, fara a fi raportate. Daca intrebarea cumuleaza minimum doua raportari, ea va fi respinsa de pe site si va ajunge in atentia administratorului site-ului." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#08

Oricum, întrebările/răspunsurile tale apar, dar mai târziu.
Le poţi găsi şi în secţiunea "Intrebarile mele"/"Raspunsurile mele" din grila portocalie/stânga sau direct la linkul :
http://www.tpu.ro/site-users/questions/

http://www.tpu.ro/site-users/answered-questions/

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

In jur de 5 minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai mult de 10 min.