| SARAGAMES a întrebat:

Cate puncte trebuie sa ai sa fii senior?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

| EmaS a răspuns:

Trebuie sa ai minimul de 10 zile de activitate,si sa dai cel putin 100 de raspunsuri.Pentru mai multe informatii,intra aici:http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .

| Monicaツ a răspuns:

Buna! Trebuie sa ai cel putin 100 de raspunsuri date si 10 zile de activitate happy

| Skylerx a răspuns:

A zis cineva ca trebuie sa ai un anumit nr de puncte ca sa devii senior? Devii senior atunci cand moderatorii si adminii cred ca esti pregatit.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Trebuie sa fi activ timp de 10 zile si sa dai 100 de raspunsuri happy cam asta iti trebuie ca sa fi senior

| Kago a răspuns:

Buna.Trebuie sa ai cel putin 100 de raspunsuri si minim 10 zile de activitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de raspunsuri si 10 zile de cand ai cont pe acest site. Spor la treaba!

| SARAGAMES explică:

Nu va suparati ca nu va dau funda sunt bune raspunsurile dar eu as da la toata lumea funda ca sa nu se supere nimeni