| Dootzy a întrebat:

Cati ani are utilizatorul "NOname"?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Buna, Flory!
Ti-am trimis un mesaj privat. Sper, ca vei reusi sa-l citesti.
Numai bine!

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Utilizatorul NOname este de sex feminin si nu este frumos sa intrebi varsta. Daca esti curioasa scrie-i pe privat, spune-i si tu varsta ta si daca o sa vrea o sa-ti raspunda. Numai bine!

| ImmortalQueen a răspuns:

Cati ani are ea? Vreo 20. Daca vrei sa stii ceva despre ea, de ce nu o intrebi?

| ImmortalQueen a răspuns:

Nu draga. Da vb tu cu ea.

| ImmortalQueen a răspuns:

Chiar nu stii sau glumesti? Daca e adevarat si vrei sa te ajut spune-mi.

| ImmortalQueen a răspuns:

Deci :intri profilul celui caruia vrei sa-i dai mesaj si sub poza apare 'mesaj' [unde e cu portocaliu], dai clik si dupa iti apare casuta de mesaje si trimiti ceea ce vrei.

| Dootzy explică:

Sunteti patetici! Chiar credeti ca eu glumesc?!>:-P

| Dootzy explică:

Dea,@Bya,nu stiu sa trimit mesaje...

| Dootzy explică:

Nu stiu, sa scriu pe privat, si nu-mi bat joc de voi, chiar nu stiu

| Dootzy explică:

@NOname,l-am citit.

| coss a răspuns:

In 15 apr face 1 an

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@NOname-daca nu vrei ca lumea sa afle cati ani ai, unii au aflat deja, fiindca ai raspuns la intrebarea: http://www.tpu.ro/dragoste-si-sex/buna-ce-varsta-are-utilizatorul-noname/

| Basarab a răspuns:

*****
Subject: NOname
Requesting AGE from the website database...

NOname, identified on rank 5 with pointer pzyz

The subject is 27 years old.

Have a very good day!

*****