NOname
| NOname a întrebat:

Ce ciudăţenie haioasă mi s-a întâmplat azi... Verificam dacă are google ceva cunoştinţe despre Leocerba - eram curioasă dacă nu-i e străin cuvântul şi cum îl despică - şi, surpriză!, o găsesc pe Leocerba noastră activând pe un alt site de întrebări şi răspunsuri, apoi pe Hombre, pe Miha, chiar şi pe Misogin cu Legiuitoarea. Parcă toţi s-au mutat acolo. Apoi dau şi peste o NOname cu un răspuns enervant. Mare mi-a fost mirarea, când am intrat pe profilul ei şi am descoperit că e eu.
http://aflarapid.net/publicProfile/answers/12/
Mă poate lămuri cineva? Ce se întâmplă? Cum să avem conturi pe un site, de care nici nu am auzit? Parcă ar fi nişte extratereştri ce ne răpesc de pe TPU şi ne clonează. Care-i faza?

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Sa le uram celor de pe site-ul ala traditionalul Copy-Paște fericit!

| NOname explică (pentru Leocerba):

laughing Te ador!
Credeam că deja văd dublu. Dar o clonă de-a ta nu e o idee rea.

| NOname explică (pentru Leocerba):

La Mulţi şi Fericiţi ani, draga mea!
Iar acum că eşti din nou cu capul pe umeri
http://imgur.com/a/T83j9
cadou! :D
http://imgur.com/a/z57Sv

120 răspunsuri:
NOname
| NOname explică:

Mi-a venit o idee.
Asta, cu o (aparentă) preluare a user-ilor de pe un site consacrat, cu o comunitate închegată, poate fi doar o strategie de marketing, o (f)undiţă cu care să prindă mai mulţi nostalgici sau doritori de un nou început (cu feţe vechi).
Plus, mimând o comunitate numeroasă, ei au şanse să câştige mai mult din publicitate şi chestii.

Altfel e prea nonsens, ca să aibă sens.hee hee

NOname
| NOname explică:

Văd că avem aşa:

pe TPU
Utilizatori: 1.033.222
Întrebări: 3.183.189
Răspunsuri: 13.577.744

pe CLONA
Membrii: 150.347
Întrebări: 274.973
Răspunsuri: 850.586

...deci nu ne-au furat chiar pe toţi, dar o mare parte.

| Mayhem666 a răspuns (pentru NOname):

Am vazut ca e acolo un butonas pe care scrie, contacteaza-ne, ma intreb ce o sa se intample daca il apas si ii intreb : "De ce ati furat conturile utilizatorilor de pe TPU?"
Mda... imi cere numele utilizatorului, e-mail, si nu se stie daca acel cont a fost facut cu e-mailul meu, sau cu un e-mail fake, unul nou inventat de cel care a facut acel cont fake.
Mai bine ma potolesc laughing

| NOname explică (pentru Mayhem666):

Să nu faci prostia de a introduce mail-ul tău şi mai ales vreo parolă, pe care o utilizezi deja! Că pe lângă furt de identitate se poate ajunge şi la furt de conturi (reale). Ai grijă!

Însă, da, ar fi interesant să aflăm ce explicaţie ne-ar putea da hoţii, dar probabil n-ar putea, deci e tot aia.

| Mayhem666 a răspuns (pentru NOname):

Stai linistita, nu faceam asta oricum, oi fi eu mai dus uneori, dar nici chiar asa laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Asta e caz de natura penala.
Cu siguranta ca daca te gasesti pe acea clona de site si bagi datele tale de logare iti este furat contul de pe site-ul real.Si se poate fura si parola de la email.Pana recuperezi tu parola de la email si cea de la cont te poti trezi cu contul banat permanent pentru injuraturi sau mai rau..Ameintari daunatoare la viata si integritatea unei persoane si asta te poate duce foarte usor la racoare.
Scopul acestui site este de a face rau oamenilor.Trebuie inchis cumva.
Prima varianta este raportarea acestuia la echipa de securitsta cibernetica a google.
A doua la politie si aceasta ii va contacta pe cei ce se ocupa cu inchiderea acestor clone care fura identitatile persoanelor.
Si a treia este sa fie atacat si inchis definitv de hackeri albi.

Nu cred ca te duci sa reclami ca ti-a fost inchis site-ul cu care furai parole de email si de conturi ale oamenilor laughing))

| NOname explică (pentru anonim_4396):

Tot ce e posibil. laughing

| MeForeverAlone a răspuns (pentru anonim_4396):

Mamă da rasist mai ești laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Cum adica rasist?

| MeForeverAlone a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu în adevăratul sens al cuvântului, mă refeream la faptul că ai descris acei,, hoți de porecle" drept niște impostori și răufăcători care trebuie raportați la poliție și închiși la pușcărie... laughing

| NOname explică (pentru MeForeverAlone):

Iar eu credeam că faci o glumă faină referitoare la "hackeri albi".hee hee

| MeForeverAlone a răspuns (pentru NOname):

Nu prea mergea, că eu l-am făcut pe el rasist...

| NOname explică (pentru MeForeverAlone):

Păi, nu rasiştii sunt cu "mândru că sunt alb"?
Mă rog, ai dreptate, era prea fină.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

"Hackeri albi" sunt fosti hackeri prinsi si condamnati fictiv de instanta si luati sa lucreze lucrezere fortat pentru guverne in schimbul libertatii lor si stergerea cazierului.
Astia sunt hackerii albi.Care nu fac chestii "ilegale" de capul lor happy

Sper ca sa lamurit toata lumea.

| NOname explică (pentru anonim_4396):

Mulţumesc că m-ai lămurit. Chiar n-aveam nici cea mai vagă idee ce înseamnă un hacker alb.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Nu ai avut somn in noaptea asta?

| NOname explică (pentru anonim_4396):

Tu cu filmul tău! laughing Trebuia să-l termin.

| MeForeverAlone a răspuns (pentru NOname):

Da mă, da, ai dreptate.
Trebuia să continui tu gluma, eu nu mă pricep.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Imi pare rau.
Totusi vezi sa nu iti dereglezi ceasul biologic.

| NOname explică (pentru anonim_4396):

Stai liniştit, tot ce trebuia să se deregleze s-a dereglat deja. :))

Hai că fug să fac o plăcintă de dovleac. Am găsit două reţete faine. O să încep cu a doua. :x
http://amoraws.ro/2014/10/2-retete-cu-dovleac-raw-si-cu-foc/

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Ok.Spor la gatit si porfta buna happy

| NOname explică (pentru anonim_4396):

Mersi! Am pus în plăcintă şi banane, nuci, arahide, susan, chia, seminţe de floarea soarelui, prune uscate şi caju. Acum se coace şi deja miroase divin. love struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

E cam greu sa fii femeie...Eu unul calc in bucatarie doar cand mananc, beau apa sau sa imi fac o cafea dimineata happy

NOname
| NOname explică:

Dar sunt curioasă, cei care vă găsiţi, cum exact o faceţi?
Că mie nu-mi merge nicio căsuţă de căutare de la ei http://aflarapid.net/users/3/ şi dacă nu m-aş fi găsit deja, nu ştiu cum m-aş fi găsit, poate doar hoinărind prin răspunsuri, întrebări.
Cum faceţi? (ca să ştie şi alţii)

| Drimmero a răspuns (pentru NOname):

Dai pe 'caut membru' si iti scrii numele,, si vezi acolo raspunsurile tale dupa secole in care astepti sa se incarce ( e dubios aici, sigur e o manevra de la ei) si dai scroll la raspunsuri, nebunii baga ceea ce tastezi tu aici, asa aleatoriu.

| NOname explică (pentru Drimmero):

Da. La mine, însă, căutările pe site-ul fantomă sunt inactive. Introduc nickname-ul, apăs pe lupă şi nimic. Butonul e mort. Dar e fain că măcar la voi funcţionează, că eu oricum deja m-am găsit.

| Drimmero a răspuns (pentru NOname):

Nici eu nu am apucat sa vad cine stie ce,, se bloca prea de tot. Niste idioti aia, cu toate ca in proportie de 80% m-au amuzat. Sa aveti grija de virusi, sa va scanati pc-urile, din moment ce ati accesat haznaua aia.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru NOname):

Am scris numele meu pe google si am gasit o intrebare pe clona!

| mihai69 a răspuns (pentru NOname):

Nu apăsa pe „lupă", ci pe tasta [ENTER] pe tastatură.
====
În altă ordine de idei, am dat să văd cum e pagina de logare; așadar, apăs pe „login" și...
====
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator at webmaster@aflarapid.net to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.
More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
------
Voilà de vezi! rolling on the floor
Later edit: am mai dat odată și a mers. Cu o adresă antijunkmail am încercat să mă loghez, folosind parola șasessașiîn7aptesaci (născocită atunci, pe loc); evident, nu m-a lăsat. Am dat pe recuperare parolă - cică adresa de mail nu e bună! rolling on the floor

| NOname explică (pentru mihai69):

Dubioşeniile se ţin lanţ. laughing

| NOname explică (pentru mihai69):

Da, Mihai, cu apăsatul pe Enter văd că funcţionează jucăria (numai trebuie ţinut cont de majuscle şi minuscule, că, eu una, nu m-am găsit din prima).
http://imgur.com/a/EAo8I
Mi-am făcut şi câteva print screen-uri, să le am drept amintire (căci am aşa o vagă presimţire că site-ul nu mai rezistă mult). :D
http://imgur.com/a/TbGW6
http://imgur.com/a/d45O7

NOname
| NOname explică:

A, mai am o idee!
Poate e vreun student la web design, ceva, şi astfel a ales să-şi prezinte lucrarea de licenţă & staff. Sper că n-a luat nota de trecere. big grin

NOname
| NOname explică:

Uraaa! Site-ul CLONA:

Întrebări - 0
Membrii - 0
Răspunsuri - 0

I-au rezolvat! big grin

NOname
| NOname explică:

Http://imgur.com/a/vtZw5
Pa pa, aflarapid.net! :))

| sublime89 a răspuns (pentru NOname):

Ce repede ai distrus un site. Sper ca esti mandra de tinehee hee

| NOname explică (pentru sublime89):

big grin

| sublime89 a răspuns (pentru NOname):

"Distrugatoarea de clone" ar trebui sa ti se spuna de acum incolo.winking

| NOname explică (pentru sublime89):

Hehe, nu e meritul meu. tongue

| sublime89 a răspuns (pentru NOname):

Stiu ca eroii trebuie sa fie si modesti din fire, dar chiar nu e cazul aici.hee hee

| Fatamuntilor a răspuns (pentru NOname):

Situl a fost anihalat!
Bravo lor pentru efort!
Dar il vad totusi functional. Daca totusi cineva are chef de cearta, de vorbit obscenitati, sau lucrurile care sunt interzise aici, isi face 3 - 4 conturi acolo si se injura singur pentru ca nu poate fi sanctionat.rolling on the floor

| NOname explică (pentru Fatamuntilor):

Bună idee. Deja am în minte un client, doi.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru NOname):

Iti trimit si eu unul
http://www.tpu.ro/......stiu-multe ala m-a trimis undeva, insa fara sa-mi dea adresa!=))

| TPU.ro a răspuns:

Buna tuturor! Am investigat problema aceasta si se pare ca respectiva platforma este realizata de cineva care a copiat pur si simplu continutul public de pe TPU. Asadar, nu va faceti griji, respectiva persoana nu are acces la datele voastre personale sau la conturile voastre. O sa luam legatura cu aceasta persoana si o vom ruga sa stearga acest continut. O zi minunata!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru TPU.ro):

Buna si voua!
Ciudat din intrebarile de pe contul de pe acea platforma doar o intrebare este a mea.
Cineva face glumite!

| NOname explică (pentru TPU.ro):

Mersi, Camelia. Sper s-o rezolvaţi, ca să nu fie dubluri de-ale noastre peste tot. laughing Baftă!

| NOname explică (pentru Fatamuntilor):

Angy, cred că ăştia au trecut demult de stadiu de glumă, da' păi glumiţă. laughing

| NOname explică (pentru TPU.ro):

"O sa luam legatura cu aceasta persoana si o vom ruga sa stearga acest continut."

Aţi reuşit. Felicitări, mulţumiri şi La mulţi ani! Acum din nou suntem într-un singur exemplar. big grin
Apropo, îi clonase şi pe admini, nu ştiţi?hee hee

| TPU.ro a răspuns:

Hello again! Voiam sa va anuntam ca nu mai exista aceasta clona a site-ului, deci nu aveti de ce sa va ingrijorati. O zi frumoasa!

| NOname explică (pentru TPU.ro):

Am observat. Mulţumim frumos.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Interesant! laughing
Si creepy in cazul @Hombre! sad
N-am prins sa vad nimic, site-ul are 1 membru!

| NOname explică (pentru мιнαɛℓα36):

Da, era ciudat.
S-au ocupat adminii noştri de schema şi clonele au fost şterse. Dar am făcut câteva print screen-uri ca amintire (le găseşti printre comentarii). Oricum, ai fost simpatică şi acolo. big grin

Îmi pare bine să te revăd. Sper să stai mai mult de data asta sau să ne laşi măcar o clonă.hee hee

| dannys a răspuns:

La naiba si eu am fost clonata sad

| MihaelaDart a răspuns:

Momentan nu ma gasesc pe site-ul fantoma, posibil sa le fi fost greu sa scrie numele de pe TPU cu cateva litere din greaca laughing, cine stie!

Cu toate ca nu e de ras, mi s-a intamplat o data sa mi se fure poza si cu datele personale de pe un site cu premii pe care il frecventam si impreuna cu adminii si eu am zis daca datele mele nu vor fi scoase de pe site-ul clona, pun plangere la politie si legea va rezolva totul. Dupa cateva saptamani am fost stearsa! Sper ca si aici, adminii TPU vor lua masuri cu acel site clona.

| NOname explică (pentru MihaelaDart):

Ne, sigur nu a fost greaca problema. laughing
Chiar sunt curioasă ce se va mai întâmpla. Normal ar fi să le fie blocată activitatea, iar site-ul evaporat.

| bradysandro a răspuns:

Nici eu nu am fost scutit sa apar acolo.

| NOname explică (pentru bradysandro):

Se pare că dintre cei activi mai toţi suntem.hee hee

| bradysandro a răspuns (pentru NOname):

Eu unul nu am mai fost activ pe aici de ceva vreme.

| mihai69 a răspuns:

Mda și pe mine m-am regăsit pe-acolo.
Doar că hoții mi-au amestecat contul cu alte tâmpenii: aici am zero întrebări, acolo am vreo 8, dintre care una chiar îmi place: se făcea că aș fi o fătucă de 12 ani care se-ntreabă dacă să rămână la bustieră sau poate trece la sutien. Apoi cică sunt un băiat care am terminat clasa a IX-a și aici, și în Germania. Damn! nu mai știu nici eu câte personalități am...
http://aflarapid.net/publicProfile/questions/99162/
Dar cele două sute și ceva de răspunsuri par să fie totuși ale mele.

| NOname explică (pentru mihai69):

laughing Nu eşti singurul. La capitolul "Întrebări" au îmbârligat la greu.

| Drimmero a răspuns:

Stii ce cred eu? Niste trolli non-liferi au facut asta,, am patit si eu asta pe alte site-uri intr-o comunitate sportiva mai demult... nu e de joaca cu astfel de psihopati, dar e hilar/

| NOname explică (pentru Drimmero):

Cât de non-lifer să fii, să furi 150 de mii de conturi? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru NOname):

Atat de non-lifer incat sa nu fi iesit din casa cel putin 3 luni pentru a clona pe toti.
Ma umfla rasul deja cand ma gandesc la asta,, vedete peste noapte.

| Drimmero a răspuns:

M-am gasit si pe mine, dar de ce ai face asa ceva? In ce lume traim!

| Fatamuntilor a răspuns:

E clar... situl ala clonat rolling on the floor sau noi?
Pai Hombre nu mai este printre noi, cum si-s facut cont?!
Eu cred ca cineva de site a facut o glumita sa vada cine observa primul.
Caz rezolvat!

| Fatamuntilor a răspuns:

Crdeam ca sunt discriminata...dar m-am regasit si eu!rolling on the floor
Doar o intrebare -si cam toate raspunsurile sunt ale mele.
Restul intrebarilor NU le recunosc.

| LoveSleep a răspuns:

M-ați prins.

| OldSoul a răspuns:

La o prima impresie este un site foarte ieftin.
Deci e clar ca e ceva ieftin si restrans.
Probabil fosti membri TPU si-au facut propriul lor site, unii posteaza si acolo si aici, altii doar acolo, si desigur sunt unii "fani" care posteaza acolo cu nick-urile utilizatorilor cunoscuti de aici.
Sau este o clona ieftina a TPU.

| NOname explică (pentru OldSoul):

Tocmai, nimeni nu postează nimic. Doar sunt xeroxate postările şi conturi de aici şi preluate de ei, îmi scapă numai, în calitate de cine.

| zurick a răspuns:

Am nevoie de o pungă de popcorn, să citesc toate răspunsurile şi întrebările mele de pe acel site :v

| Mayhem666 a răspuns:

Wow, m-am cautat acolo si m-am gasit, ma intreb cand m-au clonat extraterestrii? laughing
Oricum intrebarile care sunt acolo, sunt exact intrebarile pe care le-am pus aici pe TPU, doar ca putin modificare. Ce naiba se intampla?
Si am vazut ca nu sunt toate intrebarile mele acolo, ci doar o parte din ele (doar 21, iar eu am peste 200), si am vazut ca e membru din 27.04. 2016, deci doar de cateva luni, eu pe TPU am cont de mai mult de un an.
Stiu sigur 100% ca acela nu sunt eu, ma intreb cine poate fi?

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Mayhem666):

O fi vreo alta față pentru TPU? Altă explicație nu găsesc...

| Mayhem666 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Nu cred, pentru ca acolo nu erau toate intrebarile mele si nici toate raspunsurile mele, si aici am si cate 40-50 de raspunsuri la o intrebare, acolo abia daca aveam 4-5 raspunsuri la o intrebare. Eu cred ca sunt oameni care si-au facut acolo cont cu nickname-urile noastre de aici.

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Mayhem666):

Da, dar ar fi prea de tot, adică ne-am găsit toți acolo, cum e posibil să fi luat toți nickname-urile noastre? Doar nu puteam să se vorbească 100 de oameni între ei...cred că cineva își bate joc de noi
hai să-i raportăm la poliție laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Nu suntem chiar toti acolo, daca te uiti bine, acolo sunt mult mai putini membrii decat aici, am pus si eu intrebarea asta, si unii au spus ca ei nu s-au gasit acolo.
Probabil avem admiratori, care si-au facut cont dandu-se drept noi. Hai sa ii lasam si pe ei sa se simta bine in pielea noastra laughing

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Mayhem666):

Da eu nu vreau să-mi împart pielea cu nimeni laughing
fac grevă, îi dau în judecată laughing

| sublime89 a răspuns:

Teoria universurilor paralele a fost confirmata. Toti avem cate un "evil twin" pe site-ul ala, si cine stie cati altii prin alte locuri. Cine e ateu aici e crestin dincolo, si invers. Nici nu vreau sa vad ce fel de om puteam sa fiu. laughing

| NOname explică (pentru sublime89):

Da, cu intenţie sau fără au făcut nişte mixuri simpatice. Eu una, abia acum mi-am citit întrebările. Ştiam că nu-mi aparţin, dar nu mă aşteptam să fie atât de comice. laughing
Sunt luate la întâmplare întrebări, la care la un moment dat am răspuns şi trecute ca fiind ale noastre. Şi asta cu datul răspunsurilor la (chipurile) propriile întrebări face toată faza asta şi mai amuzantă.hee hee

| sublime89 a răspuns (pentru NOname):

Ciudate chestii. Parca nu-ti vine sa crezi ca cineva chiar sta pe net si se ocupa cu asa ceva. Cine stie ce am mai putea gasi daca am cauta mai mult.hee hee

| OoBunnyoO a răspuns:

M-am gasit si eu. Mi se pare foarte dubios. Ca sa nu mai zic ca la trei intrebari, una despre calculatoare, una despre asistenti medicali si una despre atvuri, eu am dat raspunsuri despre masti de par. laughing Insa vad ca unele intrebari sunt preluate cu tot cu raspunsuri de pe TPU.

Ca sa nu mai zic de intrebarile pe care le-am pus. laughing))

Nici mie nu imi merge functia de cautare, insa am intrat pe Google si am cautat "aflarapid.net OoBunnoO" si a aparut.

| NOname explică (pentru OoBunnyoO):

Bună idee, asta cu intratul pe google! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare eu am fost clonat?

| NOname explică (pentru anonim_4396):

Caută-te! Cred că toţi suntem.hee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Am cautat cativa utilizatori de pe TPU la nimereala si la fiecare am gasit o copie, dar nu si la mine, probabil pentru ca sunt mai nou
Oricum, ciudat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza e ca sunt sanse sa fie aceeasi oameni de aici sau sa fie alti oameni care au vazut ce porecle si-au atribuit cei de aici si-au creeat conturi cu aceste porecle si cam atat.
Multa lume pierde timp inutil pe internet printre care si eu.Mai bine zis nu am ce face unori si cu asta imi ocup timpul.Eu de abia astept sa fiu rapit de extraterestrii.Am asa multe intrebari pentru ei in legatura cu universul.

Stii vorba aia happy Nu timpul trece pe langa noi ci noi trecem prin timp.

| NOname explică (pentru anonim_4396):

Faza e că, deşi nu mi-am recunoscut primul răspuns care mi-a sărit în ochi, odată ce am intrat pe profil NOname, am constatat că el conţine răspunsurile mele de pe TPU, o parte din ele, cel puţin. Creepy.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuza-ma ca te intreb. Cu toata seriozitatea. Te-ai intrebat vreodata daca nu cumva ai probleme pshice?

| NOname explică (pentru anonim_4396):

Sigur că am, ca orice om, dar într-o doză considerată admisibilă. De ce, pe tine ale tale nu te lasă să dormi de grija mea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ea are probleme psihice stai sa ma vezi pe mine..Stii ce bine s-a simtit Clarance Darby in motivat sa ucida? Iti doresti sa ii impartasesti senzatiile? laughing

Glumesc...

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Toata intrebarea asta a ta, a dus la intrebarea mea. Nu am vrut sa te desconsider sau sa te jignesc. Nu asta mi-a fost intentia! Apropo, va bagati repede sa evaluati cand e ceva nefolositor, eronant si amuzat, dar atunci cand e ceva bun de evaluat nu va mai implicati.

| NOname explică (pentru anonim_4396):

Ţi se pare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu te cam bagi ca musca in lapte.
Esti pe langa subiectul discutie si desigur jignesti.Iar glumele le faci cu prietenii tai nu cu perosane straine care mai mult ca sigur nu iti permit sa faci glume cu ei.

| Ecaterina2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuza-ma ca te intreb. Cu toata seriozitatea. Te-ai intrebat vreodata daca nu cumva ai schizofrenie paranoida?
Asta ca sa fie în conformitate cu subiectul dezbatut.Am dat și eu copy paste la intrebarea ta cu o încadrare mai specifica a problemelor psihice pe care le invoca tu.Ce zici, suna bine întrebarea ta când cineva ti-o adresează ție? Eu nu cred asta despre tine, am zis sa iti fac mirroring sa vezi cât de penibil e sa faci afirmații înainte sa le gândești.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ecaterina2016):

Eu nu am de ce sa va dau voua explicatii. Imi cer scuze fata de utilizatorul NOname. Iar cu voi nu am ce discuta!

| Ecaterina2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu ti-am cerut explicațiihee hee eu doar ti-am aratat cât de "inteligenta" era întrebarea ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ecaterina2016):

Iar eu nu m-am referit doar la tine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regulamentul se aplica in mod egal tuturor membrilor seniori care jignesc.Prima data primesti un avertisment asa cum am primit eu si dupa suspend. Daca nu te linisteti ban permanent.
Tie iti convine sa fi jignit de un membru senior si el sa nu pateasca nimic doar pentru ca este vechi pe site? Pana la urma cine pana mea te pune sa iti pierzi vremea aici? Nu ai altceva mai bun de facut? Pentru vot nu te baneaza nimeni sau suspenda.Eu dau eronat si nefolositor la greu de cand s-a schimbat intefata site-ului.
Constitutia se aplica si pe internet daca nu stiai.

Iar Noname e cea mai desteapta femeie pe care am cunoscut-o pe internet.Cine ii da eronat si fals cel mai probabil e doar invidios.

| sweetys a răspuns:

Eu am scapat happy nu am fost clonata.

| BogdantheDreamer a răspuns:

Sunt doar fanii vostri!