| AntiHero a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla cu TPU in urmatorii 5-10 ani? V-a mai fi la fel de popular? Am observat ca deja unii raspund doar la vrajala si isi bat joc, iar numarul raspunsurilor a mai scazut.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Vor veni alte generatii. poate se va imbunatati si va fi mai bine, nu ne ia nimeni acest drept sa speram.
Nu cred ca putem preconiza ce va fi peste 10 ani, dar de sperat, putem spera.
O zi buna sa aihappy

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa fie destul de popular, la dragoste & sex e cel mai mare haos.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nimic nu tine la nesfarsit, depinde doar de admini cum isi fac treaba si cum promoveaza afacerea

| OnuOnulică a răspuns:

O sa evolueze cu timpul, o sa apara noi useri care vor stabili o resursa de raspunsuri destul de serioase...chiar daca cei vechi vor disparea cu timpul.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nimic nu-i nemuritor!
Sunt destule nereguli care sunt neobervate sau ignorate.
E clar ca se fac diferente intre useri (zic de cei care respecta regulamentul)
E greu de preconizat ce se va intampla peste 5 ani.

| Jipa95 a răspuns:

Tin sa nu te contrazic in ceea ce ai spus. Este cu totul adevarat. Intr-adevar o mica parte din useri vin pe aici sa faca caterinca, isi bat joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca robotelul va mai permite cuvinte ca „idiot„ „prostule„ etc cuvinte care jignesc, multi useri vor parasi acest siteDeja multi care dau raspunsuri bune si care vor sa ajute cu ceva in acest site si pe ei insusi sunt destul de dezamagiti de robotel.Alte site-uri nu permit asemenea cuvinte.
Multi vin si pleaca dar adevaratii useri care activeaza de mult timp si raspund din dorinta de a ajuta si de a se simti bine dand ajutor, vor ramane.Insa robotelul si permisiunile de exprimare mai vulgare dau de dorit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand o sa-ti moara pisica aia din avatar peste 5 ani.De obicei nu traiesc atata.Ori le striveste o masina... sarma ghimpata, otrava, caini, vanatori de betoane, ori fuge de acasa.
Mai, cum sa ti-o zic mai pe intelesul tau.TPU nu va muri, pentru ca tot timpul va exista cate un somer, adolescent, neintegrat sau fraier, de care TPU va profita. Aaaaa, nu, stai ca acum primim cadouri adevarate dupa ce castigam tittlul de campion.Ba chiar personalizate. Abia astept sa ajung pe Luna!

| dragodana a răspuns:

Salut! Eu zic ca va fi la fel. Oamenii au mereu nevoie de ajutor si aici le este oferit indiferent de varsta acestora.Iar bascaliosii vor disparea singuri.

| PreaTareღ a răspuns:

Probabil va fi mai populat

| Glumet a răspuns:

Cred ca va fi la fel de util ca si astazi.

| GeorgyGirl a răspuns:

Da cu siguranta intotdeauna va fi