| oanazodila22 a întrebat:

Ce este Campionul Zilei? Funda :* :* :*

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Campionul zilei este aceea persoana care raspunde la cele mai multe intrebari intr-o singura zi are posibilitatea de a castiga un tricou gratuit.

FUNDA? Primul raspuns.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Campionul Zilei" este un "titlu" acordat userului de pe locul 1 din "Top 3"/topul zilei ( userului care dă cele mai multe răspunsuri )!

Pentru a primi tricou/cană trebuie să răspunzi la cât mai MULTE întrebări într-o zi şi răspunsurile tale să RESPECTE Regulamentul!

DOAR userul de pe locul 1 din "Top 3" va primi tricoul!

Trebuie să fi pe locul întâi şi la ora 24, 00 ( când se trece la ziua următoare )!

Topul aferent zilei "X" se validează în zilele următoare...

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Poţi verifica pe ce loc eşti în top la linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

| Prezidentul a răspuns:

Campionul zilei este un titlu acordat utilizatorului cu cele mai multe raspunsuri intr-o zi.

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Campionul Zilei este cel care a raspuns la cele mai, ulte intrebari daca este pe primul loc acesta primeste un tricou gratuit