| Dia1029 a întrebat:

Ce este oracolul TPU?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Oracolul? A fost sub forma unor întrebări cu răspunsuri tip grilă. Se punea câte o întrebare zilnic, iar tu trebuia să alegi una din variantele menționate (a, b sau c), cea care ți se potrivea.
Cred că au fost peste 1600 de întrebări. Dacă răspundeau și prietenii tăi de pe site, se putea verifica, în procente, ce compatibilitate exista între voi. Câștigai puncte, nicidecum bani.
La început, toți au participat la acest 'joc' haios, dar treptat s-au plictisit și l-au abandonat. S-a renunțat la el, cu mult timp în urmă. Nu mai e de actualitate.
https://www.tpu.ro/blog/2012/08/20/oracolul-tpu-va-asteapta/

1 răspuns:
| Caty68 a răspuns:

O pierdere de timp pentru fiecare.