| Addaa1998 a întrebat:

Ce inseamna asta?

Pentru ca te numeri printre cei mai implicati membri ai comunitatii, avem nevoie de ajutorul tau. Vrem sa determinam care sunt intrebarile de pe TPU.ro care merita o revizuire. Te rugam sa ne raspunzi la urmatoarele intrebari.

Intrebarea era postata la categoria potrivita?
Da
Nu (Categoria curenta: Legislatie, Politic & Social)

Intrebarea cauta rezolvarea la o problema sau era conversationala?
Cauta o rezolvare
Era conversationala

Era corect scrisa gramatical?
Groaznic

Excelent

Ai posta-o pe prima pagina?
In niciun caz

Cu siguranta

Dupa fiecare intrebare sau raspuns ce pun imi apare asta
E enervant
Trebuie completat si atunci nu mai imi apare?
Daca trebuie completat se plateste?

Vaua va apare?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Acel chestionar apare tuturor "seniorilor". Îl poți completa sau nu (dând "back"). Este opțional.

| CautNume a răspuns:

Apare tuturor celor ce sunt Utilizatori Seniori.Iti va aparea dupa fiecare intrebare.Nu, nu se plateste.Nu este obligatoriu sa raspunzi la chestionar, te poti intoarce la intrebarea respectiva si raspunsul ramane publicat.
Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

| AlinKun a răspuns:

Prin asta se doreste imbunatatirea site-ului
apare la fiecare raspuns dat
e gratuit
da mie imi apare