| Dzeko7 a întrebat:

Ce naiba se intampla? De ce nu se afiseaza campionul zilei de 21 noiembrie?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Am vazut si eu ca 21 nu figureaza in top.
Ai scris adminilor? luni dimineata poti trimite un mesaj, chiar daca ai mai trimis...
Au fost si probleme tehnice/au facut si ceva modificari si poate au omis ziua de 21 noiembrie..se mai intampla
O zi buna sa aihappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Probabil că au fost foarte MULTE răspunsuri care trebuie verificate şi din acea cauză durează mai mult validarea topului.
Eventual, trimiţi un mesaj la "Contact" şi întrebi...

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Procedura ar fi urmatoarea; scrii la contact http://www.tpu.ro/contact si astepti luni raspunsul adminilor!

| lpavel a răspuns:

Stai calm, te fac eu Campion!
De azi incolo TU vei fi campionul zilei! big grin Linistit? big grin

| Dzeko7 explică (pentru lpavel):

As vrea macar sa arate cine a castigat.E destul de enervant sa stai 3 ore incontinuu ca sa ajung primul si sa astept o saptamana ca sa nu aflu nimic.

| lpavel a răspuns (pentru Dzeko7):

Nu stiu, esti nou pe aici? Nu sti ca asa merge pe aici?
Parerea mea : NU te complica cu de astea ca-ti faci nervi DEGEABA!
Când intri aici intra cu gândul sa mai ajuti daca poti pe cineva sau sa te mai amuzi pe raspunsurile si intrebarile unora!
Eu pentru asta intru, si-mi convine, ba chiar ma simt bine...
Fa si tu la fel, intra cu conceptia asta, sa vezi dupa un timp vei vedea cu alti ochi acest site! Bafta! happy

| MskDesign a răspuns:

Cel mai bine este sa astepti.Nu-ti face nervi ca nu are rost.