| black1white a întrebat:

Ce se intampla daca esti raportat?big grine cam stupida intrebarea stiu, dar ce patesti? cum esti sanctionat? ti se sterge contul?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In general, ti se raporteaza un raspuns sau o intrebare, ceea ce le face sa dispara de pe site. Tu, ca utilizator, poti fi avertizata sau suspendata. In caz ca te pricopsesti cu vreuna dintre sanctiunile astea, ti se impun anumite restrictii, pe o perioada de timp (nu poti posta decat 5 raspunsuri pe zi, nu poti vota, nu ti se afiseaza postarile etc). Citeste Regulamentul.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce nu lecturezi tu aici, http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente?
Pa, pa.