| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa devii expert TPU? Credeti ca am sa reusesc?

Răspuns Câştigător
| Madalina285 a răspuns:

Oricine poate fi expert TPU,daca raspunde la multe intrebari,si raspunde corect. Poti face multe puncte daca intrii in fiecare zi,iar cand gasesti o intrebare care te intereseaza,trebuie sa cauti pe internet pentru a da raspunsul perfect, nu pentru ati bate joc, doar asa ca sa te faci interesat! Succes in a fi expert!

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu o sa ajungi niciodata expert ...reiese din intrebarea pe care ai pus-o

| Dumnezău a răspuns:

Sa te pui in genunchi.Si sa te rogi.Cred. big grin

| Hombre a răspuns:

Sigur ca vei reusii, insa numai daca da-i spaga o capra pentru ca adminilor le place pastrama. Vand capre.

| AnnaDee a răspuns:

Buna!
In primul rand, inlatura atitudinea egoista.
Ai venit aici ca sa ceri atentie? Nu uita scopul site-ului (acesta este de a ajuta oamenii).
Drept urmare, tu dai raspunsuri, te grabesti, ca sa-ti atingi un scop virtual, nu unul uman.
Cum spuneam, gandeste cu inima, ajuta din inima si apoi poate primesti o recompensa, pe care n-ar trebui sa o astepti, sa o vrei.
O zi buna si nu te lasa orbita de lacomie!
Respect!

| ReallySomebody a răspuns:

Bună.
Activitatea ta pe site, răspunsurile tale să fie votate ca inteligente și utile fără a aduce atingere celorlați care răspund sau pun întrebări (denigrare, jignire, etc.) și adminii vor da ultimii verdictul.
Citește și aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Succes.

| komadechips01 a răspuns:

Nu! Nu o sa reusesti...ai prea multa inceredere in tinetongue

| AndreiP98 a răspuns:

Sa ajuti multi membri.

| ICanSeeAll a răspuns:

Raspunde la cat mai multe intrebari.

| Noimaru a răspuns:

Cu astfel de intrebari, sigur NU!

| iflirius a răspuns:

Au dreptate! trebuie sa ajuti multe persoane si sa aduni cat mai mulde funde! nu trebuie sa injuri chestii de astea vulgare.mai ales in preajma celor mici (ma rog eu deparca ce`s laughing]
succes! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa raspunzi la intrebari si pentru asta vei frimi fundite. Iti trebuie multe fundite petru a deveni expert.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai pus intrebarea asta, te-ai ars deja.