| hypothesis a întrebat:

Ce useri va sporesc interesul/va fascineaza prin raspunsurile lor? O mica caracterizare.
Incep eu.
Inferno si doctorandus - Stiinta & Filozofie / Religie prin raspunsurile clare si la subiect.
Drolja - tot pe acolo prin mister,sarcasm si ironie care scot lucrurile in evidenta,dar deseori ti se intampla sa te supere prin acestea.
neutrino - cu care poti purta o discutie in adevaratul sens al cuvantului.
Am spus doar aceste persoane care mi-au si venit in minte. Desigur ca sunt mai multe, insa va las si pe voi.

Răspuns Câştigător
| Drolja a răspuns:

Adolescenţi- Drolja, pentru că ştie să se pună în pielea celor abia trecuţi de pubertate şi prima menstruaţie, şi să le vină în întâmpinare fetelor de 13 ani care încep să îşi facă primul prieten, şi doresc să cunoască tainele sărutului.

Afaceri & Financiar- Drolja, nu am văzut-o vreodată raspunzând pe acolo, dar pun pariu că ştie să facă tocmeli şi e avută.

Arta si Cultura- Drolja, pentru că emană cultură de la un kilometru distanţă, îmi e muză, şi în acelaşi timp exemplu, dascăl, artist. Da, e o artistă desăvârşită!

Auto & Moto- Drolja, nici pe acolo nu prea am văzut-o contribuind, dar ştiu că ea este prezentă şi acolo, cu sufletul; nu o vedem, dar ea este.

Beauty & Fashion- Drolja, că spui "Beauty", că spui "Drolja", e totuna, iar asociate, formează un pleonasm. Nu poţi spune "Beauty" fără să te gândeşti la Drolja, la fel cum ea este frumuseţea absolută, intrinsecă. De asemenea, are şi un sutien fashion.

Benzi desenate- Drolja, pentru că îmi plac benzile sutienului desenat al Droljei, aşa, abia ghicite, cât să întrezăreşti infinitul...

Carieră- Drolja, pentru că oricine doreşte o carieră ca a ei.

Casa & Gradina- Drolja, pentru că dacă nu era ea, şi acum ţăranii săpau crăiţele cu linguriţa.

Cauze nobile- Drolja, pentru că insuflă nobleţe. Din nicio cauză!

Conversaţii- Drolja, ştiind că este cea mai sociabilă şi plăcută persoană, oricine dorindu-şi să întreţină o conversaţie cu ea.

Dragoste si Sex- corbulalbrosu, pentru că ştie când îi vine ciclul fiecărei fete de pe site şi câte zile durează, şi poate calcula perioada fertilă.
Şi apoi Drolja, pentru că face sex memorabil!

Educatie si Cultura Generala- Drolja, în general, ca şi la Artă şi cultură, fiinţa asta este de un elitism incomensurabil, şi de o educaţie şmenă!

Familie & Relatii- Drolja, pentru că a intervenit în multe relaţii, şi a făcut mulţi tătici fericiţi, şi prin urmare, multe familii fericite. De asemenea, sfaturile pe care le-a dat ei familiştilor de la această categorie sunt ca untdelemnul de la bunica.

Filme & Seriale- Drolja, pentru că ochiul ei fin de cinefilă înrăită de filme pentru adulţi ştie să dea sfaturi în legătură cu peliculele de pretutindeni.

Filesharing/linksharing- Drolja, pentru că împarte tot ce are cu nevoiaşii, şi fileu, şi şalău, şi link.

Hobbies & Pets- Drolja, pentru că hobby-ul ei este să ajute comunitatea TPU şi să iasă în întâmpinarea fiecărui user, chiar dacă unii mai sunt şi animale, în special berbeci.

Informatii Utilitare- Drolja. Aţi auzit de "Iscusitul, Manny"? Da, l-au plagiat de la Drolja!

Jocuri PC/online- Drolja, fie că eşti serios, fie că ai chef de joacă, scrie-i Droljei, şi cât de curând apare online la un telefon sau PC, e acolo pentru tine!

Legislatie, Politic & Social- Drolja preşedinte!

Literatura- Drolja: "şi era una la părinţi şi mândră-n toate cele, cum este Drolja între sfinţi, şi kofta-ntre chiftele". Este o fată citită, cultivată, şi cu o lectură impresionantă la activ.

Muzica- Drolja, pentru că răspunsurile ei sunt ca un ciripit de ciocârlii, acompaniat de rândunici.

Parenting- Drolja, pentru că ştie să simuleze treaba cu părinţii, şi îi plac tăticii.

Religie- Drolja este religia mea. Familii se despart, religii sunt abolite şi abandonate, zei sunt daţi uitării, dar Drolja dăinuieşte.

Sanatate- Drolja, să ne-o păstreze Dumnezeu sănătoasă!

Sfaturi casnice- Drolja, vezi Casa & Gradina+ ştie secrete culinare, sfaturile pe care le-a dat mâncăilor de acolo sunt demne numai de o gurmandă ca ea.

Shopping- Drolja, nu prea am văzut-o activând pe acolo, pentru că ea mai mult dă nevoiaşilor. Este filantroapă, ...tropă, filantropă.

Sport- Drolja, pentru că e un sport să dai răspunsuri cum face ea, şi să nu primeşti nimic în schimb, niciun mulţumesc, ci doar satisfacţia că i-a ajutat pe toţi.

Stiinta si Filosofie- Drolja, ea fiind cea mai mare filosoafă, alături de Epicur, Palton, Damigeană, Democlitoris. Răspunsurile date de ea acolo sunt de un mister indescifrabil.

Tehnologie- Drolja, pentru că ea deţine secretul tuturor problemelor de tehnologie şi

Telefonie- tot Drolja, pentru că a avut cele mai mari facturi la telefon, necrezând că apelurile în Australia se plătesc şi ele.

Timp Liber / Going Out- Drolja, pentru că timpul ei liber este alocat pentru cei în nevoie de pe TPU. Chiar şi atunci când Drolja is going out, tot la comunitatea de pe TPU se gândeşte.

Trivia/Amuzante- ...pe aici Drolja nu prea a intrat pentru că e populat de embrioni.

Totul despre TPU- Drolja, pentru că ea e totul pe TPU. Ea e sufletul TPU-ului, ea este duhul din lampa TPU-ului, ea este viaţa şi nucleul.

Turism- Drolja, pentru că ştie să dea sfaturi bune celor de pe TPU care pleacă din ţară. Cum ar fi acela să nu se mai întoarcă.

Voluntariat/ Ecologie- Drolja, pentru că s-a oferit voluntar să lumineze calea celor orbi din comunitatea TPU. De asemenea, reciclează aruncând prezervativele pe geam, şi nu în coşul pentru hârtie.

9 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Rainmaker-Toate categoriile. Se comporta atat ca un adult cat si ca un copil...in functie de categorie. Iti da un raspuns concret atata timp cat ai pus o intrebare decenta...

SimplelsCool-Multe categorii/ Adolescenti-Am fost extrem de mirat cand l-am vazut saptamana trecuta. Un user extrem de bun, raspunsuri foarte bune, chiar mult prea bune.Atata interes in incercarea de a ajuta pe cineva nu am mai vazut decat pe la userii din top 50. Raspunsuri foarte ce incearca sa-ti rezolve problemele.

Cam atat pentru moment...
Cei de la T/A ma fascineaza toti prin felul lor "nebun" de a fi...

| hypothesis explică (pentru RainmakerX):

Eu daca intru la T/A ma pierd. Parca-s diferiti ca si personalitate fata de cum sunt in alta parte si cand vorbesc chestii concrete.

| RainmakerX a răspuns (pentru hypothesis):

Sincer,eu prima data am intrat la T/A in gluma...Mi-am gasit multi prieteni pe acolo. Unii sunt chiar de treaba in timp ce altii nu stiu unde le este limita, atata tot.De obicei nu intru sa raspund la intrebari care nu ma privesc, acolo este mai mult un fel de chat public, nu raspunzi elaborat ci amuzant, pana la urma de aceea este T/A, nu se cauta raspunsuri corecte ci raspunsuri amuzante.

| KamaSutra a răspuns (pentru hypothesis):

De fapt, chiar e dragut pe-acolo

| KamaSutra a răspuns:

Pai eu stau mai mult pe T/A, deci pe-acolo cunosc multi...
In rest la celelalte categorii, nu prea stau sa observ...stai sa ma gandescthinking
Ar fi:
GreyN si InquireWithin- dau raspunsuri foarte bune si ajuta mult prin ce spun
corbulalarosu(D&S)- omul ala stie tot ce vrei sa aflii despre sexualitate
suntserios- imi place, scurt si la obiect

| Deaad a răspuns:

Sfantul Woodenpints, clar.Pentru ca e genial!
Imi mai place si Inferno, Sociopat si Gaia.

| hypothesis explică (pentru Deaad):

Da,si Woodenpints are un stil aparte. Chiar asa or fi si in realitate? Asa de nonconformisti?

| vaporwave a răspuns:

Da, Inferno ma "fascineaza" si pe mine. bine, e prea mult spus, dar da raspunsuri bune tipul. la fel si Gaia
de la trivia, Waffen e de treaba, ca e ungur
mai era o tipa pe aici...hmm, Conquinessa, da, asa o chema
Imperatrix/Freaak e si ea in regula, chiar de treaba
sau mai era tipul ala pe care l-au suspendat, CristiVaVuceMamele, sau ceva de genul
saaau Gizas, ala care punea pastila muzicala. nu l-am mai vazut pe aici
de Mayar imi place pentru ca felul in care se exprima, adica cu "sod" si "lud"

sunt destui useri ok pe aici, pacat ca nu pot sa egaleze daunele pe care le provoaca ceilalti

| WarriorCat a răspuns:

Suntserios - omul care a fost suspendat si votat utilizatorul anului laughing
neutrino.