| anonim_4396 a întrebat:

Ce veti face vara asta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Voi sta cu prietenii, voi ieri seara in cluburi sau discoteci.
Ma voi distra, ma voi duce la mare o data cu familia si o data cu cativa prietenii buni. Voi incerca ca aceasta vara sa fie una de neuitat love struck

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Summer. love struck
Ceea ce asteapta toti. laughing
Ce o sa fac?
Probabi o sa frec menta ca de obicei, dar in stil diferit. tongue
O sa ma duc la mare, o sa ma dau cu rolele, bicicleta, o sa citesc, o sa vorbesc pe mess, hi5, facebook, TPU, youtube.
Nothing interesting. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Comp,Germania,Vama Veche...

| Fillaide a răspuns:

Pai...vara asta vreau sa ma distrez,sa incerc lucruri noi,sa ma bucur de vara,de vacanta,de viata... vreau sa rad pana ma dor maxilarele, sa dansez etc. Vara asta uit de tot, ma distrez pan' nu mai pot laughing

| JahBless a răspuns:

Work work and again work.

| Deea2000_8310 a răspuns:

Hey pai inca nu m-am hotarat
dar cred ca voi merge cu pr mei la picnic

pot pierde timpul pe mess
poate chiar la strant depinde de bani vacanta frumoasa.