| anonim_4396 a întrebat:

Contul suspendat pentru un timp nedefinit ce înseamnă?
E banat definitiv?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DA! E banat pana la noi ordine... daca mai sunt!

6 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Da, e banat definitiv...
Nu mai poate fi accesibil nici pentru userii care vor să vadă profilul respectivului, nici pentru a putea să intre cineva pe el.

| TPU.ro a răspuns:

Contul este suspendat pe termen nelimitat. Da, este banat definitiv.

Alexandra - TPU

| Flav a răspuns:

Nope. Pentru o luna, cred. Dar aici, legea este ca nu exista nicio lege.
Da', mai conteaza? E la moda sa ai conturi multiple.
p.s. - si Basescu a fost suspendat si-a revenit. big grin

| Tweetymrrr a răspuns:

Înseamnă că e vorba de o perioadă de timp mai lunguţă sau ceva de genul. Bine, cred că e vorba de aproximativ 3 luni. Întreabă şi tu la "contact", poate te vor lămuri adminii, cu toate că nu prea cred.

| Hmmmm a răspuns:

Ai adresat doua intrebari si, deja, te-ai contrazis o data. Esti binevenit/a, esti de-al locului... vorba aia. Chiar nu stiu de ce te-au suspendat; TPU are nevoie de cat mai multe specimene ca tine. Prin asta-si castiga existenta. Auzi, era sa omit incheierea. Galeata de ovule sau spermatozoid ratacit, daca e nedefinit, inseamna ca e temporar, deci nu poate fi pururelnic si implicit definitiv ("banat definitiv'). Pricepi?

| IngeraşVerde a răspuns:

Buna.
Daca contul este suspendat pentru un timp nedefinit inseamna ca e banat pana cand un admin iti va da alte ordine!