| sebastian1999 a întrebat:

Credeti ca daca nu ar aceste funde ar mai raspunde altii pentru voi?

Răspuns Câştigător
| Paulla a răspuns:

Probabil ar răspunde mai puţini, mulţi doresc dintr-un motiv sau altul puncte. Nu ştiu cu ce-i ajută, poate popularitate în viaţa virtuală? But who cares?
M-aş lipsi fericită de astfel de persoane, mă descur cu siguranţă şi fără răspunsurile lor.
Oricum, eu aş răspunde în continuare, nu o fac pentru funde sau voturi.
Cum am mai spus, înafară de rank, punctele nu te ajută cu nimic. Calitatea răspunsurilor unui utilizator nu se stabileşte după numărul de răspunsuri câştigătoare sau după voturi. Dacă vrei să-ţi dai seama cel mai bine ce şi cât gândeşte un utilizator te uiţi la răspunsurile sale, eventual la întrebări.

6 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Sunt de parere ca ar ramane mai multi utilizatori de calitate pe site, nu "vanatori de comori".
Numai bine!

| Siracuzia a răspuns:

Bună! Da,eu aş raspunde în continuare, răspund ca să ajut, nu pentru funde.

| wintage a răspuns:

Eu nu am cerut niciodata aceste funde in niciun comentariu de al meu ( poti sa verifici ).
Chiar nu stiu ce inseamna aceste funde, daca ar fi sa castig ceva material poate m-as mai zbate. Apropo, ce castigi cu aceste funde? Doar titluri din acelea?

| AlleSeniorita a răspuns:

Da...sunt unii la care nu conteaza ce castiga...doar sa poata ajutawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu raspund pentru funde si chiar ma enerveaza cand vad ca altii dupa fiecare raspuns cer funda.

| lili96321 a răspuns:

Daaaaaaaaa! Normal k as raspunde! rolling on the floor Nu imi pasa k primesc funde sau nu! Eu vreau doar sa ajut happy