| Hannyhanny a întrebat:

Cum adaug o imagine de profil pe TPU?

Răspuns Câştigător
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

1.In dreapta o sa gasesti o varianta mai jos:
Editare Profil
2. Apasa!
3. Duap ce intri apasa pe Selecteaza imagine profil
4.Selecteaz-o
5.Salveaza
6.sunt frumos, destept si inteligent... aproape incorectlaughing

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Intri la Editeaza profilul http://www.tpu.ro/site-users/edit/ si unde scrie Selecteaza imagine profil dai pe Rasfoire, incarci poza dorita si la final Salveaza profilul.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Hannyhappy intra la editare profil, si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusestihappy
Mult succes si o zi frumoasa sa ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la "editare profil" si faci click pe 'browse". alegi una din PC tau, ea se incarca si apoi dai "salvare profil "

| Emylyo a răspuns:

Te duci unde e scrisul cu portacului pe EDITARE PROFIL. Si dupa dai in jos si vezi ceva cu scegli file. Apesi acolo si iti alegi imaginea care vrei si apesi OK. Dupa dai tot in jos si apesi Save.